PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=99150}

Legendy Kung Fu

Kung Fu: The Legend Continues
6,9 1 579
ocen
6,9 10 1 1579
Legendy Kung Fu
powrót do forum serialu Legendy Kung Fu

Przed chwilą napisałem do TVP wiadomość z prośbą o wyemitowanie serialu, Zobaczymy co napiszą. Trzymajcie kciuki...

jarek1990

Dostałem odpowiedź od TVP. Napisali mi że nie mają w planie emisji serialu i że skierują moją prośbę do Przeglądu Filmowego. Więc może jest jakaś szansa. Jeżeli i wy chcecie by ten serial został wyemitowany to piszcie do TVP wspólnie na pewno damy radę...

jarek1990

w sumie TVP to jedyna stacja dla takich serili bo przynajmniej nie przerywaliby emisji na reklamy.

jarek1990

ja znam kolekcjonera ktory ma wszystkie odcinki z lektorem

maciek27

Poka xD

dzenero

co?

maciek27

No dej mnie te wszystkie odcinki z lektorem ^^

dzenero

nie mam-to daleki znajomy ma

maciek27

Łamiesz mi serce :(

dzenero

nic nie poradze,takie rzeczy ma malo kolekcjonerow i nie rozdaja darmo

maciek27

Dużo czytam twoich komentarzy -ponoć mają dalecy znajomi /kuzyni -> a nawet nie jesteś w stanie Samplem udowodnić - hmm ? czy to przypadek ? nie sądzę

90Ramzes09

nie zbieram nic dla udawadniania nikomu i nie obchodzi mnie co ktos sadzi-ja nie wymagam od nikogo tu sampli

maciek27

i bardzo dobrze :)

90Ramzes09

pozatym oni maja to na vhs,wiec nie mam i tak mozliwosci prosic o sample-to sa kolekcjonerzy kaset a nie zbieracze ripow i oni wola vhsy zbierac,nie kazdy ripuje,zreszta to ich sprawa,nie moja,co mnie to interesuje

ocenił(a) serial na 8
dzenero

Na torrentach są wszystkie 4 sezony 28gb, ale wersja angielska niestety. Też poszukuje wersji lektor, bo to bez wątpienia miało klimat lat 90

maciek27

A mógłbyś Maciek podać jakiś namiar np maila do tego znajomego co ma komplet Legend Kung Fu?

jarek1990

nawet jeśli tvp wyemituje to już bedzie z pewnie z jakimś nowym lektorem(a najlepszi byli starszy knapik,koziol itd),nie będzie tego,co czytał na początku lat 90-tych,ale też wyslalem meila zgodnie z twoja prosbą,że im więcej nas wyśle,tym lepiej-może jednak wyemitują..

jarek1990

a jaki jest kontakt do nich? im wiecej osob napsize tym lepiej

maciek27

http://www.tvp.pl/o-tvp/kontakt

jarek1990

Zanim TVP puściła Drużynę A w 2013 to napisałem do nich ok 10 wiadomości w tej sprawie z różnych adresów.Na każdy odoisali że wiadomość została przekazana do odpowiedniego działu.

Marcin5800

Nooooo!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones