PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=118567}

Pacyfikator

The Pacifier
6,6 76 110
ocen
6,6 10 1 76110
4,5 6
ocen krytyków
Pacyfikator
powrót do forum filmu Pacyfikator

Kto jak kto ale Vin Diesel zasłużył na Oscara! Jak dotąd wszystkie filmy z jego udziałem Były Hitami! Zapowiada się Kolejny dobry film , tym razem komedia? czemu nie! Vin sprosta wszystkiemu :))
Jush nie moge się doczekac!

ocenił(a) film na 2
MaestrO

Powiem tylko, że nie do końca podzielam twoją opinię. Dla mnie to jeden z najgorszych i najsztuczniejszych aktorów. Poza tym nie wszystkie jego filmy były hitami, tak w woli przypomnienia :)

MaestrO

Za co miałby dostać Oskara ??? Za Kroniki czy za Szybkich , czy za XXX , a może za Pacyfikatora ? Jakoś zgadzam sie z przedmówczynią , nie wszystkie jego filmy był hitami . Znany jest jedynie z jakiś 4 filmów , a sam grał chyba jedynie w 18 w tym w jedym nie był wymieniony w czołówce. Jakoś nie widzę go w otoczeniu takich gwiazd jak Al Pacino, czy Clint Eastwood.

MaestrO

Lubię go, ale na Oscara jeszcze nie zasłużył, fajnie zagrał w "Szeregowcu Ryanie", w "Szybkich i wściekłych" też nieźle, ale to nie jest gra, za którą można dostać Oscara. "Pacyfikatora" jeszcze nie widziałam, ale wierzę, że to fajna, prosta komedyjka, ale na pewno nie jakiś wybitny film.

MaestrO

bardzo dobrze zagrał w Pitch Black'u. to jest jeden z moich ulubionych filmów. w druga część była niestety skopana. szybkich i wściekłych nie udało mi się oglądnąć do końca ale jego gra nie zachwycała za bardzo.

użytkownik usunięty
MaestrO

Ten gość to najgorszy aktor ,wszystkie te filmy pitch black,kroniki,xxx to
strata czasu. Jest strasznie drewniany, zawsze ta sama denna tonacja głosu. Do oskara polecam christina bala

MaestrO

Oscara dostaje sie za dobrą grę aktorską a nie za branie udziału w hitach.

MaestrO

po pierwsze: Oscary sucks (bo czasami.... a wręcz bardzo często są przyznawane niesprawiedliwie-każdy chyba wymieni conajmniej jeden przykład i nie mówię tu o skrajnych przypadkach, kiedy nam się ubzdurało,że to nasz ulubiony aktor/-ka powinni dostać...ale to tak trochę nie na temat :) ja się przynajmniej oscarami nie kieruję w wyborze i ocenach filmów). po drugie: kto jak kto, ale diesel to jeszcze nie pokazał niczego na tyle dobrego, żeby tego oscara dostać.

pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones