PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=118567}

Pacyfikator

The Pacifier
6,6 76 110
ocen
6,6 10 1 76110
4,5 6
ocen krytyków
Pacyfikator
powrót do forum filmu Pacyfikator

Musze to zobaczyć, chociażby dlatego że wszystkie filmy z udziałem tego "wybitnego" aktorzyny potrafiły rozśmieszyć mnie do łez. Tylko ciekawe czy tym razem pobiję mój rekord w oglądaniu filmów z Vin Diesel`em (rekordem jest 15 minut "Kronik Riddica")... Dla niego nawet Złote Maliny były by tym czym dla polskiego aktora Oscar.

użytkownik usunięty
Pewniak

Jestes poprostu żałosnym Palantem, generalnie nigdy nie obrażam nikogo, ale ty zaslugujesz. Chcialbym zobaczyc twoje rewelacyjne Aktorstwo i twoje osiągnięcia baranie i potem mozesz krytykowac Vina Diesla. A nie jeden aktor chcialby miec takie osiagniecia jak diesel.
Wiec milcz fagasie jak nie masz pojecia o niczym. A kroniki, byly rewelacyjne. tobie polecam jakies egzystecjalne gowno.

Pewniak

Hehe... Widzę, ze koneser kina... Skoro obejrzałeś tylko 15 minut tego filmu to jak się możesz wypowiadac na jego temat? Sam piszesz, że nigdy nie obejrzałeś żadnego filmu z udziałem tego aktora do końca więc skąd wiesz jakim jest aktorem? Nie słyszałeś nigdy, że żeby wypowiadać isę na jakiś temat trzeba najpierw dobrze go poznać? Wybacz... Ale chyba naprawdę jesteś takim pozorkiem, który mysli, że o aktorach i filmach wie wszystko najlepiej.......

Pewniak

Tak jeszcze nawiasem mówiąc... Van Diesel jest chociaż przystojny w przeciwieństwie do Ciebie....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones