PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=118567}

Pacyfikator

The Pacifier
6,6 76 107
ocen
6,6 10 1 76107
4,5 6
ocen krytyków
Pacyfikator
powrót do forum filmu Pacyfikator

Wiedziałem że jest to film w wytwórni Walta Disneya, zatem wiedziałem że czeka mnie kino familijne...no ale żeby tak spierdzielić pomysł. W sumie filmów o twardzielach opiekującymi się gromadką dzieci było wiele ale jednak mozna było dodać trochę świeżości.Oglądając "Pacyfikatora" widziałem tylko minusy, chciałem dostrzeć chociaż jedną rzecz za którą można byłoby pochwalić tą komedię ale niestety takowej brak!! Aktorzy grali beznadziejnie, robiąc głupie miny sprawiając wrażenie jakby chcieli powiedzieć: "Niech tylko dorwę swojego agenta". Naiwny i banalny strasznie ten film, nawet dzieci mogą poczuć mdłości widząc co niektóre poczynania bohaterów. Dla przykładu: dziewczyna która ma problemy z jazdą samochodem na końcu wywija kółka na ulicy uciekając przed policją, goniąc jednocześnie przestępców:/ albo chłopiec który jest w szkole bity i poniżany w końcowej sekwencji filmu zapomina o swoich problemach i oddaje się...no juz zdradzać nie będę, ale uwierzcie że rozwiązanie nniektórych pomysłów było chyba dziełem 5-latka. ta komedia mogła by służyć jako kaseta w trzeciej części "Kręgu"....

użytkownik usunięty
Fredek

To, rzeczywiście film dla dzieci. Poszłam na niego na prośbę mojego 7-letniego syna (razem z nim oczywiście). On świetnie się bawił i był zachwycony, więc ja też - że on szczęśliwy. Uważam, że to film dla grupy wiekowej 7-10 lat dla nadpobudliwych chłopców i nie ma sensu, zeby dorośli (lub prawie dorośli ludzie) rozpatrywali ten obraz w katetorach jakimi posługują się dorośli. Bo zaraz usłyszę jak szkalowane są hefalumpy.... że to film dla dzieci i w ogóle... beznadziejny. Tak - to film dla dzieci tak samo jak Pacyfikator; to właśnie kryje się pod hasłem "komedia familijna".
Ja sama za to chętnie wybrałabym się na "kontrolerów" pa raz drugi na przykład....

Angie

no więc, trzeba zacząć brać nasze dzieci jako konsultantów :)

ocenił(a) film na 10
Fredek

A ty jesteś baranem bez poczucia humoru widać, że jesteś jakimś burakiem ze wsi a podaj mi choc jeden minus nie trzy minusy bo ja uważam że film był fajny i może mi powiesz że inne filmy podobne do tego były prawie takie same???Otóż nie widziałem żeby w tamtych filmach zrobiliby chociaz jakis przewrót czy jakas akrobacje bo grali w nich aktorzy gubi jak swinie które umią walic tylko lewym prawym prostym. A tak wogóle zamuliłeś tym postem pałko a ty mamuśka jesteś jeszcze gorsza .Mdli mnie po tym jak przeczytalem wasze posty.
Pacyfikatora oceniam na 9.1/10

ocenił(a) film na 2
rayan6666

Cóż za rozbudowana i ciekawa odpowiedź. Fantastycznie zbudowana pod względem stylistycznym, doskonała interpunkcja i bezbłędna ortografia - więcej takich postów!

Widzę, że dyskusja już dawno umarła, jednak mimo wszystko postanowię podać Ci jeden minus: beznadziejna gra aktorska. Diesel nie nadaje się do komedii familijnych. Doskonale zagrał w Kronikach, to jest właśnie rola, którą powinien grać. Nie jest aktorem doskonałym, wspaniałym, nie nadaje się do dramatów, do musicali, do obyczajów. Dobry jest w akcji i sci-fi i tam powinien siedzieć, a nie grać w jakiś przygłupich komedyjkach.

Pozdrawiam.

Fredek

Nie możecie po prostu napisać film mi sie nie podoba??
jeju od razu wszyscy zjazdy i objazdy......;/
a mnie tam film sie podobał 1!!!

ocenił(a) film na 3
Fredek

podpisuję się pod tym obiema rękami:/ naiwny i banalny to jedyne określenia jakie trafnie go określają!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones