PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=118567}

Pacyfikator

The Pacifier
6,6 76 110
ocen
6,6 10 1 76110
4,5 6
ocen krytyków
Pacyfikator
powrót do forum filmu Pacyfikator

Naprawdę dobry

ocenił(a) film na 8

Filmik fajny, super się go ogląda. POLECAM BO SUPER

ocenił(a) film na 9
Djjawa_zDG

Chciałam na niego iść do kina jednak był w HBO i obejzałam z przyjemnoscią. Dużo smiesznych akcji. Film naprawdy nadaje sie dla dzieci ale ja mam 15 lat i nie wsydzę sie tego ze go obejzałam i mi się podobał. Nie jest to tylko komedia ale równiez w pewien sposób film akcji. Był wątek trzymający w napięciu szczególnie pod koniec. Pozdrawiam!

ocenił(a) film na 8
Karolina_8

bardzo miło płynie przy nim czas, myślałem, że będzie to słaby film a był naprawdę fajny :) POLECAM

Djjawa_zDG

Pacyfikator hee
Zobaczyłem, zwątpiłem, zdziwiłem
Zobaczyłem bo trudno opisać jakiś film wcześniej go nie oglądając.
Zwątpiłem gdyż spodziewałem się filmu rodzinnego z prawdziwego zdarzenia
Zdziwiłem gdyż nie podejrzewałem że Hollywood dalszym sągu produkuje takie żenujące filmy rodzinne w bardzo niskim stadium rozwoju.
Takie filmy dobre były ćwierć wieku temu kiedy powstawała ta grupa filmów mająca na celu skupić w kinie cała rodzinę i nie stawiać barier wiekowych. I oczywiście jak wszystkie rodzaje filmów rozwijają się, ewoluują, dojrzewają. Reżyserzy uczą się na błędach swoich poprzedników. Wszystko po to by film cieszył zarówno syna, córkę, mamę i ojca. Żeby każdo z nich wyszło zadowolone z kina i ze wspólnego, rodzinnego pobytu razem. A tu rozczarowanie. Tata prawdopodobnie po 30 minutach filmu robił regularne wizyty w męskiej toalecie. Oczywiście na papierosa. Mama wyczuwając dym po powrotach taty na salę robiła mu po cichu awanturę jaki to on daje przykład dzieciom. Natomiast dzieci którym film nie przeszkadza specjalnie a nawet ciszy. Gdyż mają jeszcze małe wymagania względem kina i filmów w nich puszczanach, słysząc rozmowę a raczej kłótnię rodziców denerwują się i myślą że to przednich się kłócą. ALARMUJĘ Filmy tego typu mogą doprowadzić do rozpadu rodziny.

Djjawa_zDG

Mi też się spodobał. Może nie był bardzo śmieszny ale jest przyjemny.... mam go na dvd i bardzo często go oglądam

ocenił(a) film na 7
Djjawa_zDG

Po prostu dobra komedyjka... natomiast wątki sensacyjne kiepskie (szczególnie początek). No ale przecież to komedia... :) 7/10

NYPD

A tazzz5@ tak pisze bo pewnie rodzina mu się rozpadla z takiego powodu, koleś musi ktoś robić filmy familijne, są kolesie od horrorów, sensacji ale takie filmy też muszą powstawać. Miałeś zryte dzieciństwo jak wywnioskowałem z opisu twojego to nieoglądaj nikt Ci nie karze tracić 100 minut na obejrzenie filmu, równie dobrze możesz poświęcić ten czas teletubisiom. Czyli podsumowując, kompletnie się z Tobą niezgodzę ponieważ film był leciutki, szybki i śmieszny. Takie właśnie lubie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones