PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10034428}
4,3 178
ocen
4,3 10 1 178
Organ Trail
powrót do forum filmu Organ Trail

Jeśli komuś nie przeszkadzają sceny sadyzmu, to jeszcze tylko musi się nastawić, że będzie oglądał western fantasy ;).

Sporo jest tu niewiarygodności. Przedstawię te, które zauważyłem:

1. Najbardziej abstrakcyjna scena – kule wystrzelone do góry spadają na „komboja” i go zabijają. Padłem :D.

2. Klasyk absurdu – samemu rzucić się do przerębli w lodowatej wodzie i oczywiście przeżyć.

3. Żeby ktoś cię odnalazł wbijasz w drzewa kilka grotów ze strzał.

4. Morderca daje ci szansę. Odbierasz rewolwer od laski, jesteś na wprost niego i zamiast go zastrzelić, oddajesz go mordercy.

5. Nie czuje bólu? Nawet jeśli, to nie będzie sobie parzył rąk.

6. Co za fart. Trafić akurat na jedyna parę afroamerykańskich farmerów w całym stanie Montana osiem lat od zniesienia niewolnictwa.

Tyle czepiania się. Dobrze się ogląda, świetne klimaty Montany, grozy itd. Film byłby lepszy, gdyby nie czarno-białe postaci. Od pewnego momentu po prostu przestaje być ciekawy i wszystko zamienia się w przewidywalny, schematyczny thriller—horror.

mordachamordasinski

Zamonialeś dodać że koleś spinał ale przeżył ;) dla mnie to nie jest horror.

ocenił(a) film na 4
mordachamordasinski

właśnie wszedłem, żeby napisać o tych wystrzelonych nabojach co spadły i go podziurawiły. Najpierw myślałem, że główna bohaterka ma jakieś zdolności paranormalne i to zrobiła. W końcu to miał być horror. Potem, że nie znam fizyki i może jak coś spada z nieba to faktycznie może przedziurawić ( jest taka scena w ,,NIE!,, ) ale to pewnie z ogromnej wysokości. Dla mnie drugim absurdem jest przemieszczanie się z lokacji do lokacji, kompletnie bez sensu i logiki. Dziewczyna szukająca drugiej omija dom w którym jest pierwsza i spotyka ją dużo dalej i później , takich scen jest więcej. No i najważniejsze: To nie jest horror ! Tylko western w stylu Tarantino. Oczywiście daleko mu do tego poziomu:)

conneryfan

Chyba jednak nie znasz fizyki, tak samo, jak ten koleś, co założył wątek.

tvn24.pl/swiat/jak-bardzo-niebezpieczne-sa-strzaly-w-powietrze-ra182203-3529726

gadzetomania.pl/dlaczego-strzelanie-w-powietrze-nie-jest-najlepszym-pomyslem,670 3997721999489a

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones